Pokročilý

Co vám dává motor do života?

Pěkný den,
často mě udivuje, kde lidé berou motor do života, pro tolik aktivit. Stále chtějí "být největší", "něco dokázat" apod. Když pak vidím staré lidi v domovech důchodců nebo ústavech, tak nevím, co si o tom všem mám myslet.
Kde je se ve Vás bere ten motor? Potřebovala bych trochu "nakopnout":-).
díky za Váš čas a odpovědi!
Doplňuji:
To Agneta: Perfektní odhad!:-) Táhne mi na jednadvacet. Nicméně děkuji za objektivní odpověď. Víte, on pohled na bývalého vysoce postaveného předsedu družstva, kterému kdysi každý "líbal prdel", když byl nahoře a nyní není člověka, který by mu tu prdel umyl, nikdo si na něj ani nevzpomene, něco zanechá.

Odpovědi:

maca,zelená káva,ženy,slunce,sport a občas mne dokáže pořádně nakopnout i jeden kámoš z bojového sportu":-)".

Stříbrný

Jsem zhruba v polovině života (pokud na mne zítra nespadne vrtulník), z toho posledních deset let budu rád, když nepodělám všechny trenky za jediný den.

Je toho tolik, co bych ještě chtěl vidět, zažít, udělat... To samo o sobě mě žene kupředu. A naučil jsem se rozlišovat co je důležité a kde se dá udělat kompromis, to dodává trochu času navíc.

Zlatý

Dobrá nálada, humor, sport, láska, květiny, les, čerstvý vzduch a pohyb, pohyb, pohyb . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . :-)

Stříbrný

Nevím jak mám tvoji otázku pochopit. Když ve 14 (odhad) podáš takovouhle otázku, tak se mi zdá, že musíš mít nějaký problém. S tím motorem to tím pádem můžeš zapomenout, řekla bych, že potřebuješ odbornou pomoc, než se z tebe stane narkomanka. A k tomu máš - na rozdíl od těch druhých - nejblíže. Kdo jiný se má jinak stát narkomanem? :DDD

Zlatý

nic ..někteří žijem bez motoru

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

MajalS >>> "pohled na bývalého...něco zanechá" - nevím jak to myslíš, o co jde?

Pokročilý

MajaIS

Jste za ten spamming aspoň dobře placená?

Stříbrný

Agneta

To áááno...chceš vědět kolik mám? A prosímtě ještě co je to ten spaming?:DDD

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3362
Zlatý Drap 1800
Zlatý led 1454
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1080
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.