Co vám chybí k dokonalosti?

Doplňuji:
Popravdě řečeno,chybí mi mnoho,třeba dokonalost v jazyce českém,znalosti bez použití Googlu(a),.....

Nejlepší odpověď
Andělé

Nikdo přeci není dokonalý,protože dokonalost neexistuje. Všichni na sobě něco najdeme,jen je rozdíl v tom,kdo je schopen to rozpoznat…

Další odpovědi
annas

Líbí se mně tento citát, který potvrzuje, že dokonalost tvoří souhrn různých vlastností či činností – tedy zdánlivých „maličkostí“, z nichž každému určitě některá chybí.

„Dokonalosti se dosahuje maličkostmi, ale sama dokonalost není maličkost“.
Michelangelo Buonarroti

arygnoc

jejda, toho je!

i keď by som radšej povedal, že už nič.

:))

WeeBear

Co je to dokonalost? Nikoho takového neznám, tudíž opravdu nevím, jak si ten pojem vysvětlit.. 😉

hanulka11

Jistě mi toho chybí hodně , ale řekni kdo je dokonalý???To musí být pruda......

zl@tk@

Nechci být dokonalá. Vystačím si.

poa.li

Podle mé představy o tom, co je lidská dokonalost mi chybí: Soucit, nelpění, přejícnost, upřímnost sám k sobě, průbojnost… bude toho ještě víc… Jednotlivé body kolísají ve své akutnosti v závislosti na situacích a tom, jak jsem se vyspal.. Taky v té představě o tom, co to ta dokonalost je trochu pokulhávám, no…

Drap

Za mlada jsem býval domášlivý, ale teď už nemám chybu a jsem dokonalý.

pizlicka

nedelat chyby!a pak budu dokonala:-)))