Zlatý

Co určuje jakým číslem se ten a ten telefon označí, třeba ta nokia e66?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

nokia
Značku N-Series (telefony N70, N90, N91) bude Nokia v budoucnu používat pro mobilní telefony zaměřené na multimédia.
Kategorii Enterprise určenou primárně pro manažery a podnikatele bude odlišovat velké tiskací éčko v názvu telefonu.

Cseries – velmi levné telefony, určené především pro telefonování
Xseries – multimediální telefony, určené především pro poslouchání hudby
Sseries – velmi drahé a funkcemi nabité přístroje, občas telefony ve speciální edici
Nokia se tímto krokem snaží zpřehlednit značení a vyřešit problém s docházejícími čísly. Třeba řada „Nseries“ už na tom byla docela bídně. Do stovky už chyběly jen tři telefony.

http://mobilenet.cz/…
http://cs.wikipedia.org/…
http://mobil.idnes.cz/…

Siemens - značení jejich modelů vychází ze stejného značení automobilů Mercedes. Tzn. A jako základní řada, C jako střední třída, M jako modely pro volný čas a řada S jako nejvyšší modelové označení. Různé koncovky jako L, F, C, X atd. označují vždy trochu odlišný a specifický model v dané třídě.

Další odpovědi:

Těším se na odpovědi ostatních uživatelů, protože to mě také kolikrát napadlo, jen Bolak se nestydí ( nebo nezapoměl) zeptat.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

česílko: koukal sem že nokia E55 existuje taky, takže výjimky zřejmě nedělaj..

Zlatý

bolak

Bohemica: já jdu jen po hvězdičkách...

Zlatý

bolak

Bohemica: že je to zajímavá otázka, viď?

Zlatý

bolak

Bohemica: zajímavá...zajímavá...

Zlatý

bolak

Bohemica: ZAJÍMAVÁ...

Zlatý

barnajka

:D
Nechytá se a nechytá, co? Baba jedna... :D

Zlatý

bolak

no, aspoň že ostatní to pochopili :)

na Bohemicu se zřejmě musí trochu více mazaně...ale pořád je třeba bejt nenápadnej.. a v tom sem dobrej, moje úmysly jentak někdo neprokoukne, navíc když to napíšu moji supertajnou B-řečí...

Bohemica: Bdáš Bhvězdičku Bkdyž Bdám Bpalec?

anonym

Uuuuuž jsem tady! Já nesedím u kompu a nečíhám čím bych zahnala nudu a jak bych se mohla vyjádřit ke všemu :)), ale jak už jsem uvedla, tohle je fakt zajímavá otázka.:D

Zlatý

barnajka

Jenže k čemu ti je, že to pochopili ostatní...když z ostatních už víc hvězd nevytřískáš. Co jsem mohla, to jsem dala...víc mi systém nedovolí. Sorry :D

..no ale z celé své upřímné vlasaté duše ti držím palečky, aby se Bohemica KONEČNĚÉÉÉÉÉ Bdovtípila ;)

Stříbrný

manon

Bohemica hvězdičku asi nedá :) Já si zase myslím, že zajímavá je každá otázka, u které se sejde víc odpovědí, protože zajímala lidi natolik, že ji rozklikli, dočetli až do konce a stála jim za odpověď nebo diskusi. To jsou otázky zajímavé. A pak jsou ty otázky pro mne ještě zajímavější, kde jsem opravdu na odpověď upřímně zvědavá :)

Stříbrný

manon

Tak dala :) Bohemica. Bolakovi. Hvezdičku.

Zlatý

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.