obludaobluda

Co to znamená : The service is unavailable? na idosu? Nemůuže to být tím, že někdo z rodiny zakázal přístup?

Když zadám idos. cz nelze ho kvůli tomu zobrazit a tak mě zajímá, jestli i Vám to dělá a pokud ne, tak potřebuji nutně nějaké řešení.
A ještě jedna věc ale to doufám s tím nesouvisí, nefunguje prohlížeč internet explorer ale ostatní ano, už delší dobu, ale mám pocit, že co se týče internetu přestává fungovat časem všechno, vir tam nemáme zkontrolováno avg a v pořádku, kvůli těmto problémům nelze ani stáhnout flash, protože se stahuje přez explorer, který nefunguje což nechápu.

Nejlepší odpověď
badisko

:D mate tam asi peknej bugr ..:D normalne si stahni ze stranek microsoftu IE a preinstaluj ho vis IE neni jen prohlizec internetu ..ale je to soucat operacniho systemu takze by bylo fakt dobre kdyby fungoval tak jak ma ikdyz ho nikdo nepouziva …problem na idosu by mohl byt na jejich strane ..ale stejne tak u vas stahovani flashe je lehka pomoc …:D nastav si vychozi prohlizec ten co pouzivas …a nebo jdu tady .http://www.a­dobe.com/downlo­ads.html?promo­id=KAWQL stahni si ho rucne a nainstaluj take …:D zase tak velkej problem v tom nevidim ..:D a co by do AVG :D stahni si toto je to bez instalace .. http://www.eset­.com/cz/domac­nosti/produkty/on­line-scanner/ a spust uvidis esli mas PC tak cistej jak tvrdis …

Další odpovědi
anonym

Zákazem to není, mě to funguje. Zkus přeinstalovat IE, ale určitě tam máš nějaký bordel. Zkus to ještě projet CCleaner, je v cz http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/, jinak text znamená, že služba není k dispozici.

cochee

Obludo obludo, rád bych se mýlil, ale obávám se, že rady kolegů nepomohou a bude se přeinstalovávat Windows ☹