Nikkol

Co to znamená – licenční zboží ?

Odpovědi
manon

Mělo by to být zboží, vyráběné se souhlasem majitele nějakého práva, třeba autorského – třeba na nějaký vzor, třeba na hrníčky s obrázkem krtečka…

pusinka50

Licenční zboží může být také dovezené zboží ze zahraničí – na základě licence, která když není plně využita, tak se navrací Ministerstvu průmyslu a obchodu. Žádost o udělení dovozní licence se podává na každou kategorii zboží a každou zemi původu zvlášť.