zjentek

Co to znamená, když slepičí vajíčko po uvaření namněko a následném nakřápnutí skořápky pak ve vodě stejně zvedá zadeček?

Nejlepší odpověď
aliendrone

To znamená, že jsi v PRŮŠVIHU!!! Řádí u tebe POLTERGEIST a hned tak toho nenechá. K dokonalosti chybí pouze návštěva Rokia, somrujícího o podporu Sláma Ukravína. Už bys měl zařizovat parkovací místo pro nákupní vozík, ve kterém přijede (jestli nechceš, aby ti zaparkoval rovnou přede dveřmi). A rychle schovej všechny propisky, jeden nikdy neví… 😉 😂 😂

GM

Aliendrone🤣🤣🤣100 palců.