Zvědavý

Co to znamená, když se někomu přezdívá Screwball?

Kanadské stíhací eso Geogre Beurling měl tuto přezdívku. díky

Nejlepší odpověď
annas

George “Screwball” Beurling

„Od svých spolubojovníků si vysloužil přezdívku "Screwball“ (doslova „Šílenec“) díky své podivné zálibě v ponechávání kousku masa na slunci a následnému zabíjení slétajících se much, které nazýval „zatracenými šílenci“.

K této pověsti přispělo i jeho trávení času střílením ještěrek pomocí svého služebního revolveru. Ve vzduchu se ale naplno projevilo jeho vybroušené střelecké umění. " Atd

http://warthun­der.com/cz/new­s/946-leteck%C3%A9-eso-george-screwball-beurling-cz/