Rokio

Co to znamená, když se někdo napije na kuráž?

Nejlepší odpověď
aliendrone

No, ono to odvahu nedodá, spíš člověk ztratí zábrany. Jsem na tom stejně jako nyjono, nezabírá to – pokud není „skleničkou“ myšlen objem více jak 300ml 40% alkoholu na ex. V takovém případě se nějaké účinky jistě projeví, ale jejich pozitiva jsou značně diskutovatelná. ;) :D :D

Další odpovědi
nyjono

Většinou to je tak, že se někdo napije – vypije sklenku, nebo "panáčka"silnějšího alkoholu.
Říká se, že je potom větší odvaha.
Ale na mně to nefunguje.

Kepler

Je to tak, jak píše aliendrone – o ztrátě zábran. Jak jsem už tady uvedl (dva starší pánové na kúpalsku): „po piatich borovičkách sa mi už tie tobogány nezdály až tak strašné“.