Lgee

Co to ma byt?

Toto je jen muj nazor doufam ze tu neni drsna cenzura, Tak jako nekdo hromadi penize proc by nemohl nekdo (náš bůh) hromadit vesmiry, co kdyz kazdy sen co se nam v noci zda je nova realita ktera je plnohodnotnym vesmirem v pararelni realite, penize ve skutecnosti nemaji zadnou realnou hodnotu a jsou vytvoreny aby nas zaslepovali od skutecne reality kterou je to ze nas buh hromadi vsemozne statky jako vesmiry, ruzne reality atp. Ktere zvysuji jeho moc, treba mu nepatri vsechno ale bojuje v realnem vesmiru s nekolika neprateli (vladci zeme) ktere delaji totez a hromadenim proti sobe bojuji o moc a to kdo je silnejsi, mi jsme jen zdroj moci a sili ktery buh pouziva k vytvareni novych vesmiru a hromadeni realit, aby se stal jednou vladcem vseho co existuje. Je to pouze teorie tak doufam ze tu neni cenzura ktera smaze pravdu a nazor.

Odpovědi
anonym

A třeba je celý náš vesmír jen částečkou plynu který se vznáší nad tlejícím exkrementem velemedvěda … podobných fantasmagirii ti každý vymyslí nad sklenkou vína třeba deset, ale aby ses dopátral něčeho smysluplného, musíš to nejen vymyslet, ale mít to i něčím podložené 🙂

mosoj

Kde je otázka. Vidím pouze blábol.

Shoehardt

A co když je to celé úplně jinak? Třeba že celý náš vesmír je pouhá jediná buňka v těle nějakého obrovitánského živočicha.