Miroslavst

Co to jsou lasagne?

Bylo to napsáno na jídelním lístku a nic víc, tak jsem si to radši nedal. co to je?

Nejlepší odpověď
hanulka11

ale pokud máš rád těstoviny asi by sis pochutnal

je to vlastně navrstvené mleté maso ochucené proložené pláty nudlového těsta ,vrstvy se střídají až do vypotřebování surovin a zalité bešamelem a zapečené

Další odpovědi
anonym

Druh italských těstovin,mají je v marketech,nej­častěji se u nás připravuji s mletým masíčkem dobře ochuceným,beša­melovou omáčkou,pěkně vrstvit,posypat sýrem a zapékat,gurmáni si je posypou parmazánem.

panenka

Italské těstovinové široké nudle. Bývají barvené i ochucené. Jsou vhodné pro zapékání s různými omáčkami a masovým ragú a dalšími surovinami. Obvykle se pokrmy z nich sypou sýrem.

Zdroj: http://slovnik­.vareni.cz/la­sagne/

elektrikář

Lasaně jsou velké ploché nudle. Dávají se do masa a zeleniny v zapékaci misce
Doplňuji:
Zalívajhí se omáčkou a posypou sýrem a zapeče se to.

GM

Lasagne jsou dóóóbrota veliká, mám inspiraci na zítřejší oběd.

BEAES

Dělám je s ml.masem a protlakem,je to dobré, příště si to dej.