prcek1234

Co to je SHEMALE ?

Nejlepší odpověď
Drap

Zde se dozvíš vše :
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/She­male
Zkus někdy použít vyhledavač.

Další odpovědi
Lamalam

Nechoď na pornostránky a budeš mít pokoj.

Hamon

Chlapna. Slecnak.

MK44

Shemale tj. she male – ona muž – je anglický slangový výraz pro osobu s hermafroditickou poruchou určitého typu. Hermafroditismus se vrozená porucha v oblasti primárních a sekundárních pohlavních znaků. V případě shemale se dítě narodí tak, že vypadá jako chlapeček, ale v pubertě mu vyvine ženská postava, ňadra, tvář s ženskými rysy. Ponechávám stranou otázku duševní. Tedy to, jak se taková osoba cítí, zda více jako muž nebo jako žena. Ačkoli se jedná o vrozený zdravotní problém, stejně jako když se narodí dítě slepé, hluché nebo se srostlými prsty, protože se jedná o oblast sexuality, je život takto postižených v netolerantní společnosti velmi složitý.

Nicméně někteří lidé postižení hermafroditismem se dokážou živit pózováním pro erotické časopisy – a odtud zřejmě pochází i to označení shemale.

S výrazem shemale se můžete v anglických textech setkat i jako se slangovým až urážlivým označením pro agresivní ženu nebo pro ženu s chováním typickým spíše pro muže.

led

Muž vystupujúci ako žena, s mužskými pohlavnými znakmi, nie transgender. Najznámejší (šie?) shemale sú v oblasti Thajska a Indonézie. Nie je to vždy, ako tvrdí MK44, v mnohých prípadoch ide aj o „prerod“ z donútenia, taký je už život a človek keď chce prežiť, urobí veľa pre záchranu seba, či svojej rodiny.