Co to je CI slot a k čemu slouží?

Nejlepší odpověď
anonym

CI slot najdete u settopboxu Nebo satelitního přijímače Nebo v tv … slouží k doplnění dekodéru kódovaného signálu, u nás se jedna především o Cryptoworks modul do CI slotu

Další odpovědi
panenka

V počítačové branži se s tímto pojmem setkáte velice často, hlavně při upgradu počítače. Je ty dobré vědět, k čemu slot slouží, a jaké máme typy slotů.Základní deska (motherboard) je jakási kostra, na které je postaven celý počítač a přes níž mezi sebou komunikují jednotlivé komponenty. Tyto komponenty bývají často zasunovány do takzvaných slotů. Sloty jsou místa na základní desce, do kterých se připojují různé přídavné (rozšiřující) karty, jako je grafická karta, zvuková karta, modem, síťová karta a další. Každý typ slotů má pak svojí sběrnici, což je zařízení, které zprostředkovává datovou komunikaci mezi slotem a zbytkem počítače. více zde v odkaze

Zdroj: http://clanky­.katalognotebo­oku.cz/slovnik-pojmu-notebooky/co-je-to-slot/

Terryle

Pokud se nepletu, tak slot slouží k připojení nějakýho zařízení nebo doplňku… třeba ve stolním PC máte sloty na RAM paměť a podobně.
Snad si to s něčím nepletu :)

fanynek

Pokud reciver má interní decoder třeba IRDETO,a chcete chytat programy v kodovacím systému CRYPTOWORKS(pro­gramy na CS Linku a Sky Linku),vkládá se do slotu modul Cryptoworks a do modulu se dává přístupová karta.