Kepler

Co takhle soutěž o nejlepší vtip na druhou?

Tím mám na mysli příhody tohoto typu: byl jsem svědkem, jak kámoš vysvětloval poučku „Ať klepeš, jak klepeš, poslední kapka jde vždycky do trenek, onen orgán totiž neumí tohle“. Což názorně předvedl prudkým vydechnutím přes nos. Jenže zapomněl, že má rýmu, a z nosu mu vyletěla nudle jako námořnické lano. Nebo někdo zkoní pointu tak dokonale, že z toho vznikne ještě lepší fór, nebo se dokonale ztrapní. Taky náš matikář na gymplu, jinak velmi slušný a distinguovaný člověk, prohlásil před výletem do Prahy: „A to víte, že Svatý Václav má na ocasu uzel?“ To ani jako fór samozřejmě myšleno nebylo. Přiznávám, že mě tak trochu nakopl Frogman a taky Annas svým kvízem. Taky se mi zdá, že je tady nějak mrtvo.

Nejlepší odpověď
klumprt

Žertík, který funguje dvoufázově:

Řeknete někomu, aby opakoval větu: Vrány často letí.
Až to párkrát řekne, tak mu řeknete, aby místo „vrány“, říkal „supi“. 🙂

Toto jsem jednou zkusil říct ženě. Párkrát to řekla a když jí to došlo, začla mě tlouct pěstičkama. Pak byl chvilku klid a když jí to došlo komplet, začala mě mlátit znovu. 🙂

Další odpovědi
Tuzzy

Nejlepší fóry jsou ze školních lavic. Např.
Učitel:,, Umejt, smrdí!„
Otec:,, Nečuchat, učit!“