Avatar uživatele
afro.minerva

Co takhle rozlišit lidi podle úrovně člověka?

Zazněly tady podivné otázky plné kdejakých keců. Tak mně jen tak napadá, když si tady kdekdo očividně jenom chce leštit svoje ego, jestli by podle oněch lidí nebylo na místě, rozlišit jednotlivé uživatele Odpovědí.cz podle úrovně osobosti… Co myslíte, možná by se tady neobjevovaly podobné scény jako od nejmenovaných osob…
Doplňuji:
Jenom pro informaci. Otázka je míněna ironicky pro ty, kdo se považují za nadlidi.

Přeji hezký den…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, anonym před 5170 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Přiznám se, že Vámi položené otázce – námětu nerozumím. Nezdůrazňovala jste před časem právě vy, že zde každý má právo položit jakoukoliv kodexu vyhovující otázku, třeba i se třemi hrubkami v jedné větě. Proč hovoříte i občas útočíte na některé otázky a názory v narážkách? Jaké podivné otázky, kteří autoři Vám prosím nevyhovují. Přece cílem těchto stránek není, aby si někteří z nás jejich prostřednictvím uspokojovali svoje ego! Chci-li někomu svým názorem pomoci, pak odpovím a ne-li mlčím, ovšem nemám body.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

A podle čeho by se určovala ta úroveň? Úroveň osobnosti lze asi měřit podle několika odpovědí na internetu. A i kdyby jí někdo určil, pak co by se dělo s těmi „nižšími“ jedinci? Zamezil by se jim přístup na server? To už maličko zavání diskriminací.
Pohybuje se tu sice několik lidí, kteří sice neodpovídají nějak kultivovaně, a pravda, jsou tu i tací, kteří skutečně jen sbírají body, ale každý jsme nějaký. Žijeme ve svobodné společnosti a přspíváme otázkami a odpověďmi na stránky, které jsou určeny všem. POkud snad přeci jen někdo položí nevhodnou otázku nebo nevhodně odpoví, od toho jsou tu ty palce a hlavně admnistrátoři.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

já vám rozumím až moc dobře,na rozdíl od těch rádoby nachápavých,máte ode mne hvězdičku za otázku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jak to rozlišovat?Podle dosaženého vzdělání?No jeden vysokoškolsky vzdělaný člověk zde nedavno přispíval… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Definujte mi, prosím,úroveň osobnosti a uveďte příklad.Jinak Vám nerozumím, ani v nadsázce.Přeji hezký den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
afro.minerva

Pro Dudu: mě že by někdo nevyhovoval? Vždyť zrovna vy jste tady prezentoval jakýsi názor, aby jsme byli jakýsi. Porád zastávám názor, že má každý právo se vyjádřit k čemu chce a taky se ptát na co chce. A je mi jedno s kolika hrubkami. Pravopisné chyby nejsou proti kodexu. Moje otázka je míněna ironicky. Zdá se mi totiž, že jsou zde někteří lidé, kteří se považují za „nadlidi“ a mají nekonečnou potřebu odsuzovat někoho jiného. Viz nejmenované otázky. To ovšem neznamená, že mi nějak vadí. Jenom vyjadřuji svůj názor a to taky není proti kodexu.

před 5170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Omlouvám se paní Veroniko, ale asi jsem Vás opravdu nepochopil. A na svůj názor má každý na těchto stránkách pochopitelně plné právo.

před 5170 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek