Co stim i kdyz je

venku teplo skoro 25 a v byte take,jsem zimomriva.Nikdy tento stav u mne nebyl a ted mam chladem citelne studene paze a zada.Cim to muze byt?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Já to mám také, studené nohy, studené ruce, i když je venku 30C. Jde o špatné prokrvování, alespoň u mě (neručím za správnost mé informace, jen říkám své zkušenosti). Podle lékařky prášky nezaberou, prostě to tak je. A tak nosím dvoje ponožky a někdy i rukavice 🙂

A nebo na vás něco leze:-)

Další odpovědi
panenka

Taky když jsem ILINES doma tak mám studené nohy nos ruky občas se mi můj manžel směje že jsem jak zmrzlina 🙂myslím si že je to tím teplotním rozdílem že doma máte jinou teplotu než je venku.U mě to tak je já mám na dvoře 30°C a doma 22°C a když chvíli sedím u počítače tak mám nohy,nos studený jak rampouch.

anonym

Že by se o vás pokoušela choroba?

blesk26

Chce to trochu se hýbat, aby se celé tělo dobře prokrvilo :) A nemůže Vám být doma zima, protože tam máte lehký průvan?