ivzez

Co soudíte o „miminkovském modellingu“? A o matkách (rodičích) těchto miminek?

Jak se díváte na dětské modelky – miminka?
Je to roztomilé a matky/rodiče miminek jenom ambiciózní?
Nebo to vidíte jinak?

Osmiměsíční modelka Freya Fossaceco:
https://m.sta­tic.lagardere­.cz/evropa2/i­mage/2016/11/d­46.jpg

A tady myslím výstižně vyjádřila svůj názor:
https://m.sta­tic.lagardere­.cz/evropa2/i­mage/2016/11/m­17.jpg

____

Když už tu padla otázka na případný nový zákon:
Nebylo by dobré zakázat „ambiciózním“ rodičům podobné „využívání“ dětí?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Fotky jsou nevkusné, ale existují daleko otřesnější viz https://cz.pin­terest.com/ka­ylapexton/babi­es-dressed-like-animals/. Názor na maminky, nemohu s ohledem na zdejší kodex, zveřejnit.

Další odpovědi
Šidlo

áno, a volalo by sa to zákon Michaela Jacksona

prečo by sa mali deti do 1 roka pravidelne objavovať v reklamách? a móda pre bábätká? choré, choré, choré

do marketingu vidím odborne a úprimne polovica reklám deti ani psy nepotrebuje a sú tam bez dôvodu…tie reklamy sú potom trápne a hlavne nefunkčné…ľudia podvedome vedia, že ich blbci klamú a citovo vydierajú

dieťa má právo na súkromie aj na detstvo bez non-stop programu, sociálnych sietí, trendov a nebezpečných experimentov (bio matky, otcovia tréneri a podobné patológie)

naši rodičia nás vychovali bez toho, aby museli tweetovať každú vymenenú plienku a sopeľ do celého sveta

redy

Hezky oblečený děti, nemůžou snad nikomu vadit.

Ale hezký prachy, to už někoho může pěkně nas..t.

Lgee

Hnus velebnosti, ale mnohem horší jsou ty dětské ~10 let

zjentek

S dovolením bych pěkně po zjentkovsky vyjádřil svůj posudek-
https://youtu­.be/djFcjDyaZ­NY?t=123

baghira

Jedna moje příbuzná pracuje v modelingové agentuře, a ano, mají i modelky-batolata a používají je při focení oblečení a hraček třeba do reklamních letáků různých supermarketů a tak. Což je smysluplná práce. Ale když to má někdo z rodičů jen jako hobby – nakonec proč ne? Když to děti baví a nejde to do extrému?

Mc Merkurion

… no, a to maj dupačky předvádět penzisté?

annas

Ad redy,

děti mají pěkné oblečky, ale vypadají mnohem starší, nějak dospěle.
Matky z nich mohou, ale samozřejmě nemusí vychovat „primadony“.

Místo her a pobytu doma ztrácejí pózováním svou přirozenost, určitě je to unavuje, ale matka neřeší. Hlavně že ona se může předvést, jaké má dokonalé dítě. Jen aby později nelitovala.

Takže tentokrát s vámi nesouhlasím, i když jsem vám dala bod.

ivzez

@Redy:
Víte, co to focení miminek a batolat obnáší?

Tady vůbec nejde o hezké oblečení
ani o výdělky, ale o týrání dětí!

[Jedna „umělecká“ fotografka, která fotografovala děti ve věku pár
týdnů přiznala, že děti do některých pozic „stylizovala“ i několik hodin.]

ivzez

@Lgee,
souhlasím, ale více mi vadí ta miminka a batolata, která na to
na rozdíl od těch desetiletých nemohou říci svůj názor.