Zlatý

Co smysluplného děláte, když postupem věku zjistíte, že za prd stojí už úplně všechno?

nechybí vám tady kategorie- hluboké otázky?
Doplňuji:
Nevíteto?: nojo, jenže když psychiatr už dneska stojí úplně za prd, tak co můžeš dělat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zjevně, zjentku, to není otázka věku, ale duševního stáří. Já osobně jsem tuhle pravdu ještě nezjistila.
Vždy se najde něco, co stojí za víc než vaše hodnotová jednotka - prd.
PS.
No není tohle "hluboká odpověď na hluboku otázku?

Další odpovědi:

Zlatý

Usilovně přemýšlím co vznikne když genetici zkříží koniklec s pampeliškou - zda-li koniplyška nebo pampiklec, případně proč má litr vody hmotnost 1 kilogram a přitom spočítáme- li hmotnost molekul v jednom litru vody, tak by měla vážit pouze 0,5 kilogramu?!!
Doplňuji:
ad česílko: zajímavá variace na latinské "dum spiro spero"!

Stříbrný

Pokud všechno stojí za prd, pak nelze dělat nic smysluplného. Naštěstí jsem do tohoto stádia ještě nedospěl. A vzhledem k mým aktivitám doufám, že hned tak ani nedospěju.

Zlatý

Proč máš ten pocit ? Dělej něco smysluplného pořád a zjistíš, že ono to všechno vůbec nestojí za p.. ! :-))
Doplňuji:
Jdu do Himalájí dělat yettiho. :-)

Nepřipouštím si, že "za prd stojí už úplně všechno"...
;-)
Patřím k optimistům (to jsou ti, co nemají správné informace ;-)) a užívám si to.
__
Kdo co vidí v tunelu:
Pesimista vidí v tunelu tmu...
Optimista vidí na konci tunelu světlo...
Realista vidí přijíždějící vlak...
... a strojvůdce vidí tři hlupáky na kolejích...

Bronzový

Žiji bez důvodu. Nevěřím, že má cokoliv smysl - ni smrt, ni život -> leč důvod mi zkrátka nechybí - neřeším... Žiji abych umíral, umírám abych žil!

I ten prd má pro mne hodnotu, dokud prdím, žiju.

Zlatý

To děláš za prd i svoji práci ?
Považuji se za dost silného pesimistu, nicméně vidím kolem sebe hodně kvalitních věcí a práce. Také tu svoji práci nepovažuji za špatnou. Občas se něco nepovede, ale ne všechno.

Tvoje otázka je na prd, možná že ještě na něco horšího !! a jak to vypadá týká se to asi všech tvých otázek.

Bronzový

Šla bych k psychiatrovi.... :-)
Doplňuji:
Tak to pak už nic :,-(

Zlatý

Já už sem se s tímhle poznáním narodil, takže ta pravda pro mě není zas tak krutá, teď už se jen snažím těch zbývajících 74 let nějak zabít.

Diskuze k otázce

Zlatý

dudu

Je to sice trochu nechutné, ale každý patolog povrdí, že mrtvoly krátce po skonu občas prdí.....

Zlatý

zjentek

mowla: chápu ..ti co se probrali z klinický smrti byli optimisti a tedy se to vyplatí ..to má smysl

Zlatý

zjentek

led:
Zase to neber tak vážně ! Ty taky dozraješ ! :-))

Zlatý

led

Ne dozrenie mám málo času, bojím sa že storočnice sa dočkám duševne skôr ako dieťa školoupovinné, či prváčka v škôlke :)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.