Zlatý

Co slavíte ................ ?

Zítra je Den matek. Slavíte tento den nebo raději MDŽ.

Nicméně ať slavíte co chcete. Všem matkám, ženám a dívkám zde na serveru posílám perly.
http://picasaweb.google.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já tak nějak celkově si na svátky nepotrpím,docela mě překvapilo,když mi děti posílaly sms a přály mi vše nejlepší k svátku,myslela jsem,že se zbláznily,mám svátek až v říjnu

Další odpovědi:

Bronzový

Samozrejme kazdy rad popreje sve matce - mamince,jinak by na tomto svete asi nebyl,ale myslim si,ze i Mezinarodni svatek zen ma neco dosebe.Kazda zena si preci zaslouzi byt oslavovana svym partnerem,ne kazda ma to stesti mit dite.
Mj. tento svatek - MDZ vznikl v USA v roce 1909.A dokonce tu maji svatek i muzi - den otcu.

Zdroj: Wikipedia

Zlatý

...kytičku dávám své mamince ke dni matek.

p.s. ale měl bych jednu ´filozofickou´..., když se jedná o den ´matek´, patří se gratulovat POUZE své matce a nebo obecně kterékoli matce ?

Tuto ´filozofickou´ otázečku nepíšu vůbec proto, že bych negativně hodnotil mosojovu gratulaci, btw. velmi vkusnou, ale tak mě to jen napadlo :-)

Zlatý

podobná otázka už tu padla kolem 8. března; u nás se slaví zásadně Den matek, neboť z MDŽ udělali komančové tak nechutnou propagandistickou frašku, že to ke slavení vzalo chuť.

Zlatý

MDŽ moc neslavím na MDŽ vždy jedu jen k mojí babičce a mojí Mamce na návštěvu.Den Matek slavím s Mojí mamkou a to se jdem vždy podívat na vystoupení mojích dětí jinak ti moc děkuji mosoji za krásné perly které jsi poslal ke dni Matek.

Stříbrný

Ani jedno.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.