AngieH

Co si úředníci na poště vypisují do počítače z občanského průkazu? Rodné číslo nebo nějaké jiné identifikační číslo OP a

Kamarádka má starou občanku, kterou nahlásila že je ukradená. Někdo jí to poslal poštou ale v tu dobu už měla svou novou, kterou bohužel ztratila. A teď potřebuje výpis z trestního rejstříku a na rodný list jí ho na poště nedají tak si myslela, že by použila starou občanku. Přijdou na to?

Nejlepší odpověď
KdoSiOdJinud

Úspěšně jsem používal starou občanku na poště cca půl roku. :)

Opisují si číslo OP :) (to pod fotkou)