co si představujete pod názvem myšlenkové pochody?

Nejlepší odpověď
BEAES

Myslím si, že je to to, co mi právě proběhne hlavou, když nad něčím přemýšlím a myšlenky v mozku pochodují od začátku, až do konce vyřešení problému. Je to takový myšlenkový pochod.

Další odpovědi
poa.li

Vzájemná návaznost myšlenek probíhajících hlavou. Přemýšlíme o jedné věci a za chvíli jsme přes různé souvislosti úplně jinde..

anonym

Dost důležité – kam se „dojde“. Pokud se.
Většinou se chodí po vyšlapaných pěšinách,osoba se řídí podle známých a osvědčených ukazatelů.
Není divu,že se dojde na místa notoricky známá.
Cestiček je nekonečné množství,nikdo v podstatě neví, kam vlastně vedou.
Tuší se,že všechny na jedno místo,které nikdo nezná a proto se o něm často mluví a uvažuje.Ale k ničemu to vlastně není.