nikeroska

Co si obleci na pohovor – vedoucí elektra?

Mužů jít v černých sportovních kalhotech a triku s límečkem, nebo mám zvolit raději sukni,košili? Když jsem sla na pohovor jako skladník tak jsem potkala všechny v ryflich a byli přijati dříve než já (zkušenostmi to nebylo urcite).
Děkuji za každou radu

Nejlepší odpověď
marci1

Rozhodně bych volila raději šaty, sukni, halenku, sako, lodičky. I vedoucí elektra by měla vypadat reprezentativně! Vynikneš mezi všemi uchazeči.Ať Ti to vyjde. 🙂

Další odpovědi
gecco

Je vcelku jedno, co si vezmeš na sebe – ale nezapomeň asertivitu a EQ…
😉
BTW – ryfle se píší s měkkým Y…
😉

UltraFan

Volil bych slušnost a reprezentativnost. Tudíž za mě sportovní kalhoty a triko s límečkem NE 🙂

zjentek

Nic, a máš to v kapse! Možná ;(

anonym

vzal bych si hlavně zkušenosti a přesvědčení, že právě já, jsem ten nejvhodnější na danou pozici