Kelt

Co si myslíte o takových lidech?

Včera ve zprávách ukazovali člověka, který se chtěl pomstít řidiči, který jej vybržďoval. On čekal, až auto pojede kolem něj a pak mu při jízdě kopnul do dveří. Udělal mu nějakou škodu, ale zlomil si přitom nohu. Pokud má někdo hlavu, že udělá ŘP, proč reaguje takto na situaci a jak ho něco takového mohlo napadnout. Co se takoví lidé učí ve škole, když neznají základní fyzikální zákony?

Nejlepší odpověď
anonym

Někdo, když se vytočí, neumí počítat do deseti, to fakt pomáhá. On měl v tu chvíli asi mlhu před očima, neumí se ovládat, je to nebezpečný člověk, poslala bych ho nejradši na nějaký testy, jestli není drtek střelenej, kdyby to vyšlo tak, že střelenej je, papíry odebrat, i když pro takové lidi to není asi žádný trest, jezdí dál i bez papírů. Stejně je to blbec, kopne do auta, co jede padesátkou, ten měl fakt zatmění, zlomí si hnátu a ještě udělá škodu na autě, no je to blázen.

Další odpovědi
gecco

Asi se budeš divit – ale mnoho lidí fyzice nerozumí (ve škole se naučili ´vzorečky´, ale ani je neumí aplikovat, ne tak, aby dokonce děje chápali*).
A pokud je někdo navíc ´dožranej´, neuvažuje…
___
*) pobavil mne, kdysi, jeden dotaz – „jakto, že letadlo letí a auto, které jede i třeba rychleji, než to letadlo letí, nevzlétne“…

bolak

gecco: no a proč teda nevzlítne?

bolak

no tak si to nech :)