Rokio

Co si myslíte o propisce, kterou jsem dostal ve středu na schůzce se starostkou?

Je tohle dostatečný důkaz, že jsem se s ní setkal?

Nejlepší odpověď
Tonda Káňa

Ne, tohle rozhodně nestačí.

Já Ti, Rokio, věřím 👍

Další odpovědi
Drap

jiný názor

O propisce si nemyslí nic, jako každá jiná. Takových propisek si město nechalo udělat nejméně několik stovek. K čemu řešíš takové blbost.

Filip84

Ne, tohle rozhodně nestačí.

To jsi klidně mohl „uklidit“, když jsi si šel na ouřad něco vyřídit! 😈 Rafinovaný, jak cukr krystal, jsi na to dost! 😅

elkon

jiný názor

Chováš se hůř než malé dítě, otravuješ s kravinami. To snad ani není myslitelné, že jsi dospělý člověk.

aliendrone

Ne, tohle rozhodně nestačí.

Žádný důkaz to není. Nicméně o propisce si myslím, že je dostatečně vhodná. K uchopení a skrze oční bulvu ve směru mozkový kmen hlubokému (pokud možno ÚPLNÉMU) zaražení. Žádné tlačení, musíš RÁZEM! 😉

Jestli má někdo problém s mým potenciálně nebezpečným návodem, tak uvažte/představte si Rokia, jak hledá mozkový strom (aby našel jeho kmen k nalezeni požadovaného směru). Tož klídek. 😉 😂 😂

Filip84

A určitě to budou mít i v městským informačním centru, takovou tužku! A tam ji můžeš taky „uklidit“ – Ty vůbec rád „uklízíš město“, viď? 😅🤪😂