Co si myslíte o prodeji takovýchto vzácných míst? Když to koupí cizinec zbude nám tady ještě něco našeho?

http://www.chateau-reality.cz/…
Doplňuji:
když vidím jak se tady všechno rozprodává bere mě lítost a přitom by stačilo jen trošku zauvažovat,neutrácet peníze za kraviny jako jsou třeba obří hodiny n Brně,ale raději je investovat do oprav památek

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Bohužel v naší republice se za chvíli budeme cítit jen jako nájemci, protože už toho moc nezbývá co by bylo ryze naše české.

Další odpovědi:

Zlatý

Milá zlatá,myslíte,že tu je ještě něco ryze českého? Snad jen korunovační klenoty.

Zlatý

On to odnese nebo co ? Je úplně jedno kdo to vlastní, pokud pro něho budou platit zákony této republiky.

Zlatý

ceska pamatna mista,budovy,cennosti,proste kazdy kus ceske historie by mely zustat ceskym lidem,samozrejme.Nejake zkupovani nejakymi ruznajazycnymi zbohatliky bych v zadnem pripade nepodporoval.

Pokročilý

Pokud to dotyčný člověk koupí,zrenovuje a bude se o starat tak mi to nevadí.Pokud má v zájmu to zrenovovat za účelem třeba veřejných prohlídek atd.(což považuju za méně reálné)bylo by to ještě lepší.Pokud tam chce mít bordel nebo to chce přestavět na nějakou ruskou daču a okolo vybudovat golfové hřiště tak mi to s..e.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.