Avatar uživatele
štamgast

Co si myslíte o pokrmech od Jiřího Babicy?

Doplňuji:
http://www.you­tube.com/watch?v=nw7el­fFDT-M

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, tom004 před 4551 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

jsou to chutné recepty z běžných surovin

jistě zase se nezavděčí všem …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Moje žena podle něj vaří a nemůže si ho vynachválit. O úrovni kuchyně mé ženy vypovídá ohlas našich návštěv a ty jsou zcela pozitivní ( berou si i recepty)a ten druhý jí může být ukradený.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Teď už to nějakou dobu nesleduji, ale zpočátku jsem si na předpisy z Babicových pořadů založila sešit. Přiznávám ale, že mne hlavně zaujaly předpisy jeho hostů, řadu z nich jsem už převzala mezi své oblíbené. Moc se mi nelíbí, jak pan Babica do všeho strká ruce ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Že jsou jednoduché, dostupné na igredience a snadno uvařitelné v našich českých domácnostech.
Doplňuji:
ad lensen -já se ho nezastávám ani podle něho nevařím,ale přece si nemyslíš,že budou doma lidi vařit jak v pětihvězdičkovým hotelu!

Upravil/a: hanny 2

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lensen

Tenhle pořad vypovídá o úrovni gastrononie v našich domácnostech,a ta je bohužel špatná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

taky si podle jeho receptů občas něco uvařím, a když si ho nestihnu opsat musím jít na net..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

…když nemáte támdleto,tak tam dejte trochu támdletoho…

Nevaří asi špatně, Polhreich se o něm vyjádřil jako o rádoby kuchaři,a mě se na Babicovi líbí jak jsou jeho pokrmy rychlé,to ocení asi každá ženská,která nemá čas stát celé dopoledne u plotny a má i jiné věci na starosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

Třeba dnešní závitky vypadaly skvěle.
Rád si občas vyzkouším něco nového a dobrého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zrzounka

Proti Babicovi nic nemám. Ale Polreich je lepší. Tedy pokud vynecháme jeho slovník..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Včera jsme se o tom zrovna bavili u jeho pořadu, že jeho podání je takové …hrubšího zrna, že nám více sedí elegantnější E.Ridi. Recepty jsem od něj nezkoušela.Brambory s arašídy mi např. moc nesedí..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek