Bronzový

Co si myslíte o pokrmech od Jiřího Babicy?

Doplňuji:
http://www.youtube.com/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

jsou to chutné recepty z běžných surovin

jistě zase se nezavděčí všem ....

Další odpovědi:

Zlatý

Moje žena podle něj vaří a nemůže si ho vynachválit. O úrovni kuchyně mé ženy vypovídá ohlas našich návštěv a ty jsou zcela pozitivní ( berou si i recepty)a ten druhý jí může být ukradený.

Zlatý

Teď už to nějakou dobu nesleduji, ale zpočátku jsem si na předpisy z Babicových pořadů založila sešit. Přiznávám ale, že mne hlavně zaujaly předpisy jeho hostů, řadu z nich jsem už převzala mezi své oblíbené. Moc se mi nelíbí, jak pan Babica do všeho strká ruce :-(

Zlatý

Že jsou jednoduché, dostupné na igredience a snadno uvařitelné v našich českých domácnostech.
Doplňuji:
ad lensen -já se ho nezastávám ani podle něho nevařím,ale přece si nemyslíš,že budou doma lidi vařit jak v pětihvězdičkovým hotelu!

Pokročilý

Tenhle pořad vypovídá o úrovni gastrononie v našich domácnostech,a ta je bohužel špatná.

Zlatý

taky si podle jeho receptů občas něco uvařím, a když si ho nestihnu opsat musím jít na net..

Zlatý

....když nemáte támdleto,tak tam dejte trochu támdletoho....

Nevaří asi špatně, Polhreich se o něm vyjádřil jako o rádoby kuchaři,a mě se na Babicovi líbí jak jsou jeho pokrmy rychlé,to ocení asi každá ženská,která nemá čas stát celé dopoledne u plotny a má i jiné věci na starosti.

Bronzový

Třeba dnešní závitky vypadaly skvěle.
Rád si občas vyzkouším něco nového a dobrého.

Proti Babicovi nic nemám. Ale Polreich je lepší. Tedy pokud vynecháme jeho slovník..

Bronzový

Včera jsme se o tom zrovna bavili u jeho pořadu, že jeho podání je takové ...hrubšího zrna, že nám více sedí elegantnější E.Ridi. Recepty jsem od něj nezkoušela.Brambory s arašídy mi např. moc nesedí..

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.