metalavenged

Co si myslíte o otaku komunitě?

Zajímal by mě názor lidí, kteří o nich nic neví nebo mezi ně nepatří. Jak se na ně díváte a pokud je neznáte, tak co si myslíte. Co celý den dělají nebo jak se obecně chovají.
Pokud víte něco o anime a manze (či japonské kultuře) nebo dokonce znáte někoho, kdo je cosplayer, tak by mě zajímalo, jaký na to máte názor – pro děti, nerdi, uzavření, šílení, přátelští a tak..
Děkuji za váš názor :)
Doplňuji:
Tím „co si myslíte“ jsem myslela, co jsi myslíte, že jsou :D když se řekne otaku, tak si hned nemusíš myslet to správné, to mě zajímalo.

Nejlepší odpověď
Luxx

Neznám je, nezajímám se.

to je sranda.. prý: pokud je neznáte, tak co si myslíte
jak si mám něco myslet o něčem, o čem ani nevím, že existuje ?!

Další odpovědi
setapouch

Neznám je, nezajímám se.

„Zajímal by mě názor lidí, kteří o nich nic neví“ – když je neznám, toto slovo čtu dnes nejspíš poprvé, jak na to můžu mít jakýkoli názor?

Agneta

Vím, že existují.

Ale jinak je neznám, a ani „si o nich nic nepřečtu“. Mě stačí, že si japonsky přečtu „vchod“ a „východ“, a rozeznám to i od korejštiny:D

anonym

Neznal/a jsem, ale něco si o nich přečtu.

Když je na to reklama v podobě ankety,která se dostala až na odpovědi.cz,tak nevím proč bych si to neměla přečíst,třeba si pomocí tohoto odkazu dokážu lecos srovnat v hlavě.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/O­taku

Drap

Neznám je, nezajímám se.

Nemyslím si nic.

gecco

Vím, že existují.

Naprosto marginální komunita – osobně neznám žádného – a, upřímně, nijak mne jejich ´kultura´ nezaujala…
😉

quentos

Neznám je, nezajímám se.

„Zajímal by mě názor lidí, kteří o nich nic neví.“ Jak můžu mít na někoho názor, když o něm nic nevím??
Nemám na ně žádný názor, právě protože o nich nic nevím.

anonym

Neznám je, nezajímám se.

Uvedené výrazy vůbec neznám a tedy se nezajímám.

anonym

Neznám je, nezajímám se.

Nikdy jsem o nich neslyšel a tato slova jsou pro mně novum.

Löwe

Sleduji anime, čtu mangu, celkově se zajímám.

Doplňuji:
Ale neoznačuji se za otaku! Toto slovo má pro mne jiný význam než pro ty, kteří si myslí, že když se podívají na SAO nebo Naruta, tak jsou pány anime.

brillant

Neznám je, nezajímám se.

AmazedWolf

Neznám je, nezajímám se.

da ny

Vím, že existují.

A vůbec mne nezajímají… ;)

Lamalam

Neznám je, nezajímám se.

Co si myslím o čem? O taku?

Cumacek

Neznal/a jsem, ale něco si o nich přečtu.

ReHu

Vím, že existují.

Jak mám mít názor na něco, o čem nic nevím?
A proč nazývat věci cizími názvy, když jsem v čechách a mohu to napsat česky?
Z rádoby zajímavosti?

andyana

Sleduji anime, čtu mangu, celkově se zajímám.

Emefej

Neznám je, nezajímám se.

ReHu

Jak mám mít názor ns něco, o čem nic nevím???

Löwe

Musíš bádat 🙂