Danča84

Je mě to někde a nezajímá mě to.Jsem neutrální.

Ale pro klid zbraní jsem, a nejen v Británii. Spory ať už politické nebo náboženské nejvíc odskáčou právě civilisté. Lidi přijdou o domov, děti o rodiče, všude je jen strach a bolest, a ti papalášové nahoře si u kafíčka kreslí po mapách… Když se nechtějí shodnout, ať si zahrají kámen-nůžky-parír, nebo pro mě za mně ať si dají pěstí, jak je jim libo. Ale obyčejné lidi ať do toho netahají.

lexx

Je mě to někde a nezajímá mě to.Jsem neutrální.

Ono to nebude jenom Irsko, celý slavný systém kapitalistický selhává, vyčerpal se, krize všeobecná, svět jde do kytek. Válka bude.

kost

Je mě to někde a nezajímá mě to.Jsem neutrální.

baghira

IRA by měla být potrestána a Britská koruna by měla sjednat pořádek.Jsem pro jednotnou Británii.

filva

Je mě to někde a nezajímá mě to.Jsem neutrální.

terinka123

IRA by měla být potrestána a Britská koruna by měla sjednat pořádek.Jsem pro jednotnou Británii.