Bronzový

Co si myslíte o Klausově krádeži propisky?

Video zde: http://www.youtube.com/…
Doplňuji:
Lidi, to opravdu berete všechno na co přijdete? :-D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Já věděl, že krade, ale že takhle veřejně a ještě k tomu před kamerami, to jsem netušil.

Další odpovědi:

Zlatý

To je přesně to jak říkal že se musí každý postarat sám o sebe a nespoléhat na stát.Zářný příklad občanům tohoto státu,už se nebude říkat co Čech to muzikant,ale co Čech tak z.... :)

Velice se tim bavim , dlouho jsem se tak nenasmala , ale zaroven se i tak trochu stydim.-iv-

Zlatý

A o co jde? Oni ti co mají, kradou veřejně no a když jsou na to upozorněni tak prostě jsem se splet!!!Ovšem bejt to člověk z lidu tak je to hned sprostej zloděj...... (asi to nebyla propiska za dvěpade.

Pokročilý

Ty vole.Sorry ale to se jinak nedá nazvat jako prezident má být vzor a né zloděj:DD

Zlatý

Je vidět,že lidské slabosti mu přece jenom nejsou cizí. A nebyl bych jinej. Taky bych ji čmajznul.

Zlatý

Myslím, že se to od pana prezidenta dalo čekat.

Zlatý

Ach jo. Když už se mu ta tužka tolik líbila, měl ji prezidentovi Chile normálně pochválit, říct, že to je krásný kousek a bla bla bla, jeslti by si ji nemohl nechat na památku na toto setkání atd. Jednoznačně bez problému.
Ale takhle? Krást to před houfem novinářů jako cucák, co děsně nenápadně stopí prázdnej půllitr v hospodě? :)
Nehledě na to, že mi přišlo vysoce neslušný, že zaujatě zkoumal tužku, zatímco chilskej prezident měl promluvu.
Takže ještě jednou - ach jo. Ale že by mě to nějak moc šokovalo nebo překvapilo, to fakt ne.

Zlatý

Já bych ji také šlohnul.Co na tom je špatného.Sice bych to nedělal okatě jako prezident.

Zlatý

no dělá to hodně lidí ...něco napíší a automaticky šup s tužkou do kapsy aniž by měli špatný úmysl,
no ale takovou určitě ještě neměl tak proč ne......

Stříbrný

Neomlouvá ho ani sběratelská vášeň,je to mezinárodní ostuda.U nás už zřejmě není co ukrást.

Pokročilý

Jo, tak mě to dost pobavilo. A napadlo mě "to je blbec", takhle veřejně :D :D :D

Pokročilý

Víte kolik propisek se denně dodává na přepážky bank, pošt apod.? Bereme si je všichni, tak se nedivte tomu, že si ji vezme i prezident.

Diskuze k otázce

Zlatý

tom004

Ne,ale odpovídám pokud možno,pravdivě.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.