Co si myslíte o Indovi, který 70 let nic nejedl a nepil?

o Indovi,který 70 let nic nejedl a nepil?
Přesněji – co si o TOM myslíte?

Nejlepší odpověď
Lucimia

Myslím, že je to nějaký podfuk. Není to možné. Musel by být nějaká nadpřirozená bytost, ale to by na něj nemohly platit jiné přírodní úkazy – gravitace, aj. Prostě nevěřím tomu.

Další odpovědi
kokoťenko

Je to naprosto dokonalý lhář,,no už má na to roky

Jahoda

Tomu tedy nevěřím. Už by musel být dávno po smrti. Rozepisovat to zde nebudu, protože je jasné, že toto není možné. Já osobně tomu tedy nevěřím 🙂

sisi0110

Je mi fuk jestli je to pravda, ale pokud je tak ten člověk promarnil život, protože jídlo a pití je jeden z nejlepších požitků na světě a navíc jídlo vás nepodvede:)

Spiritus

myslím si že úplný blábol to zase není-viděla sem jogíny kterým nevadí zima,dokáží setrvat v krkolomých pozicích kdovíjak dlouho,nebo překonávájí bolest-jistě,chce to spoustu odříkání,ale proč by to nemoohlo být aspoň trochu možné?

RAB

Věřím tomu…pokud byl trvale na infuzi…TEORETICKY

Nuk nuk

Že zase novináři z Blesku neměli o čem psát.

Pirate_of_D1

Ind není jako kaktus. Není ani perpetuum mobile. Indové jsou podšívky, vzpomeňme na bůžka který pil mléko. Zázrak. My hovada z kulturního světa tomu uvěřili. Nebo jejich levitace při meditaci. V zemi zapíchnutá ocelová tyč, sedátko na kterém je Ráma mimo, jak tam sedí, jako ptáček. Tyč schovaná za kusem visícího hadru oblečení.

Zdroj: pivo jako křen

ReHu

Jen bych ráda věděla, z čeho jeho tělo bralo energii na fungování. A nechtěla bych vidět jeho střeva po 70-ti letech nefungování.
Čistě teoreticky.