Hanač

Co si myslíte o holce která??

se ke mě chovala mile,skoro tak že to vypadalo ze mě miluje a chce se mnou chodit ale ted se začala chovat namysleně,ignoruje mě,strapnuje mě a ja nevim co si mam myslet

Nejlepší odpověď
arygnoc

míííluje tě.

možná.

hold, v ženských se nevyznáš, jsou z jiný planety.
ale to samý tvrdí oni o klucích (skus se ženskou porovnávat ferrari s jaguárem, nebo Aston Villu s Madridem, che).

Další odpovědi
anonym

Asi uz ma " v hledacku " nekoho jineho . ☹ Je to smutne , ale treba to tak neni. ! A zeptat se ji na to primo , proc te ztrapnuje bys nedokazal ? Nejak ale hezky se ji zeptat. Mile.

dědapetr

Mě můj děda říkával problém s holkou to neřeš,pro jedno kvítí slunce nesvítí,na louce jich je jen si utrhnout.A taky říkal,pokut se povyšovala,že ty s toho vyrosteš a ona zůstane hloupá do smrti.

roxy52

Možná se chovala mile a čekala od tebe nějakou odezvu,…a ty nic.Myslí si,že ji nechceš,tak tě začala ignorovat.Ženská dokáže na 100% milovat,ale pozor- na 200% nenávidět.

souhlasím

Buď se dohodla s kamarádkou, která tě nemá ráda, že tě strapní nebo jí něco trápí zeptej se jí a když ti neodpoví tak změn téma na něco podobného a sama ti to řekne a poslední důvod je, že je chyba v tobě. Zkus pátrat, pozeptat se a né jen sedět u televize!!!!!