Avatar uživatele
Hanač

Co si myslíte o holce která??

se ke mě chovala mile,skoro tak že to vypadalo ze mě miluje a chce se mnou chodit ale ted se začala chovat namysleně,ignoruje mě,strapnuje mě a ja nevim co si mam myslet

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dědapetr před 4735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

míííluje tě.

možná.

hold, v ženských se nevyznáš, jsou z jiný planety.
ale to samý tvrdí oni o klucích (skus se ženskou porovnávat ferrari s jaguárem, nebo Aston Villu s Madridem, che).

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Asi uz ma " v hledacku " nekoho jineho . ☹ Je to smutne , ale treba to tak neni. ! A zeptat se ji na to primo , proc te ztrapnuje bys nedokazal ? Nejak ale hezky se ji zeptat. Mile.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Mě můj děda říkával problém s holkou to neřeš,pro jedno kvítí slunce nesvítí,na louce jich je jen si utrhnout.A taky říkal,pokut se povyšovala,že ty s toho vyrosteš a ona zůstane hloupá do smrti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Možná se chovala mile a čekala od tebe nějakou odezvu,…a ty nic.Myslí si,že ji nechceš,tak tě začala ignorovat.Ženská dokáže na 100% milovat,ale pozor- na 200% nenávidět.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
souhlasím

Buď se dohodla s kamarádkou, která tě nemá ráda, že tě strapní nebo jí něco trápí zeptej se jí a když ti neodpoví tak změn téma na něco podobného a sama ti to řekne a poslední důvod je, že je chyba v tobě. Zkus pátrat, pozeptat se a né jen sedět u televize!!!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek