Co si myslíte o holce která??

se ke mě chovala mile,skoro tak že to vypadalo ze mě miluje a chce se mnou chodit ale ted se začala chovat namysleně,ignoruje mě,strapnuje mě a ja nevim co si mam myslet

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

míííluje tě.

možná.

hold, v ženských se nevyznáš, jsou z jiný planety.
ale to samý tvrdí oni o klucích (skus se ženskou porovnávat ferrari s jaguárem, nebo Aston Villu s Madridem, che).

Další odpovědi:

Asi uz ma " v hledacku " nekoho jineho . :-( Je to smutne , ale treba to tak neni. ! A zeptat se ji na to primo , proc te ztrapnuje bys nedokazal ? Nejak ale hezky se ji zeptat. Mile.

Zlatý

Mě můj děda říkával problém s holkou to neřeš,pro jedno kvítí slunce nesvítí,na louce jich je jen si utrhnout.A taky říkal,pokut se povyšovala,že ty s toho vyrosteš a ona zůstane hloupá do smrti.

Bronzový

Možná se chovala mile a čekala od tebe nějakou odezvu,...a ty nic.Myslí si,že ji nechceš,tak tě začala ignorovat.Ženská dokáže na 100% milovat,ale pozor- na 200% nenávidět.

Buď se dohodla s kamarádkou, která tě nemá ráda, že tě strapní nebo jí něco trápí zeptej se jí a když ti neodpoví tak změn téma na něco podobného a sama ti to řekne a poslední důvod je, že je chyba v tobě. Zkus pátrat, pozeptat se a né jen sedět u televize!!!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.