Kaxx

Co si myslíte o fotoaparátu Nikon D90?

Co si o nem myslíte? Doporučili byste mi ho a jaký je podle vás lepší objektiv: 18–55 nebo 18–105?
Oředen děkuji za rady :)

Nejlepší odpověď
casey

Je to kvalitni zrcadlovka. Kolega ji ma a vytvari snimky o stejne kvalite jako ja s nikon d300s. Pouzivam objektiv 18–105 VR a taky v pohode. Samozrejme zalezi na cene, uz je to starsi model, ale bral bych ho radsi, nez levne plastaky z dnesni doby rady D3000–5000

Další odpovědi
Hlada

Je to nepochybně kvalitní foťák. Má dobré možnosti manuálního nastavení, např. přímé zadání teploty barvy. Je to ale model 5 let starý, takže záleží na ceně, za kterou ho koupíš.
Do odkazu jsem dal porovnání objektivů. Komentář ani není potřeba. Ten 18–55 může tak maximálně nahradit víčko proti prachu.

Zdroj: http://www.the-digital-picture.com/Re­views/ISO-12233-Sample-Crops.aspx?Len­s=663&Camera=614&Sam­ple=0&FLI=4&A­PI=1&LensComp=665&Ca­meraComp=0&FLI­Comp=0&APICom­p=0