Pokročilý

Levnější a kvalitní zrcadlovky:)

Máte někdo zkušenosti s kupovánim zrcadlovek?:) hledám nějakou tu zrcadlovku do 5 tis. s vice jak 15 megapixly.. existuje nejaka takova?:) jsem na mobilu tak nemam nervy na to hledat nejakou takovou :) Prosím odkazy:)) Děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Bronzový

Na megapixlu se vykašli (nehledě na to, že v této cenové relaci neseženeš ani nové samotné tělo) a kup něco použitého. Dobrou zkušenost jsem udělal s Nikonem D70, jako startovací ti poslouží víc než dostatečně a do pěti tisíc se vejdeš i s nějakým tím sklem.

Na novou zrcadlovku do 5.000,- Kč zapomeň, taková není...
Ale můžeš se kouknout do kategorie kompaktů s výměnnými objektivy, v levnější kategorii např. http://obchod.fotoskoda.cz/… .
Otázkou je, zda opravdu chceš (potřebuješ) zrcadlovku - třeba tady - http://www.digineff.cz/… - si přečti recenzi tohoto foťáku, ať máš představu, o co se jedná.
;-)

Zlatý

Novou zrcadlovku těchto parametrů určitě neseženeš, ale dají se koupit i kvalitní ojeté přístroje.

Stříbrný

15MPx za 5000? Tak to se musíš poohlédnout po nějakém kompaktu.

kup si např jetý Pentax k-x , taky si ho chci pořídit. narozdíl od Nikonu na něj můžeš dát přes redukci jakýkoli jiný objektiv. cena se pohybuje do 5000 v bazarech.

Pokročilý

Jak už zde píšou přede mnou, na to rovnou zapomeň:) já vlastním jednu z nejlevnějších zrcadlovek a to Canon EOS 1100D s 12 mpx. Tehdy mě stála 12 000, teď už ty ceny klesají:) a já jsem s ní spokojená :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.