JanaViki

Levnější a kvalitní zrcadlovky:)

Máte někdo zkušenosti s kupovánim zrcadlovek?:) hledám nějakou tu zrcadlovku do 5 tis. s vice jak 15 megapixly.. existuje nejaka takova?:) jsem na mobilu tak nemam nervy na to hledat nejakou takovou :) Prosím odkazy:)) Děkuji

Odpovědi
Hamon

Na megapixlu se vykašli (nehledě na to, že v této cenové relaci neseženeš ani nové samotné tělo) a kup něco použitého. Dobrou zkušenost jsem udělal s Nikonem D70, jako startovací ti poslouží víc než dostatečně a do pěti tisíc se vejdeš i s nějakým tím sklem.

anonym

Na novou zrcadlovku do 5.000,– Kč zapomeň, taková není…
Ale můžeš se kouknout do kategorie kompaktů s výměnnými objektivy, v levnější kategorii např. http://obchod­.fotoskoda.cz/o­lympus-epl3-stribrny-1442-mm-ii-r/#/specification .
Otázkou je, zda opravdu chceš (potřebuješ) zrcadlovku – třeba tady – http://www.di­gineff.cz/art/o­lympus/olympus-e-pl3-recenze.html – si přečti recenzi tohoto foťáku, ať máš představu, o co se jedná.
😉

Lamalam

Novou zrcadlovku těchto parametrů určitě neseženeš, ale dají se koupit i kvalitní ojeté přístroje.

Emefej

15MPx za 5000? Tak to se musíš poohlédnout po nějakém kompaktu.

kuros

kup si např jetý Pentax k-x , taky si ho chci pořídit. narozdíl od Nikonu na něj můžeš dát přes redukci jakýkoli jiný objektiv. cena se pohybuje do 5000 v bazarech.

Prochellie

Jak už zde píšou přede mnou, na to rovnou zapomeň:) já vlastním jednu z nejlevnějších zrcadlovek a to Canon EOS 1100D s 12 mpx. Tehdy mě stála 12 000, teď už ty ceny klesají:) a já jsem s ní spokojená :)