Vercule

Co si myslíte o erotických hračkách? Dokážou rozbít stereotyp ve vztahu?

Odpovědi
paul1

Některé ano, zvlášť ve starším věku, není to jen výsada mladých.

Filip84

Samy o sobě nedokážou nic, je to podobné, jako s autem nebo třeba kolem: pokud to neumíš řídit, dopravíš se do cíle rychleji pěšky.

Protože neexistují žádné „dildo standardy“, nebo tak něco a podobně, tak některé „hračky“ mohou být pěkně nebezpečné, od nevhodných (toxických) materiálů, až po ostré hrany.

Jsou to nástroje, jako jakékoli jiné, nic víc, nic míň. Ona sebelepší kudla ti taky nezajistí výtečné jídlo.

A módní záležitost to opravdu není, různé sexuální pomůcky se vyskytují mezi lidmi „od krále Klacka“, samozřejmě, dnešní možnosti techniky umožňují větší výběr a funkce, o kterých se našim předkům ani nezdálo, jinak to není žádné novum.

elkon

Nikdy jsme to neřešili a nepotřebovali. Myslím, že to je hlavně módní záležitost.

zjentek

Stereotyp ve vztahu zaručeně rozbije kus cizího přirození, kdepak nějaká hračka.

Elkon a ženy ses jistě ptal, než ses obvykle pyšně vyjádřil a to za oba.

df

K čemu hračky? Nemáte ruce a jazyky? Když chcete rozbít stereotyp, tak začnete mluvit o nevěře, provokovat se, bourat tabu atd. Sexujte na neobvyklých místech, nebo v neobvyklých situacích. Pozvěte si čumila. Fantazii meze neklaďte