ivana525

Co si myslíte o elektronických cigaretách? Jsou škodlivé nebo ne?

Nejlepší odpověď
badisko

http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=elektronic­ke%20cigarety terry tak to tady muzem rovnou zavrit …:D…
no podle me je nejlepsi nekourit vubec …a jestli skodi min ?..tak to urcite nevdechujes skodliviny z papirku (dehet)…ale i tak vdechujes nikotin coz telu nedela uplne nejlepe …

Další odpovědi
terry

K čemu ti budou další názory laiků?

http://www.go­ogle.cz/#output=se­arch&sclient=psy-ab&q=%C5%A1ko­dlivost+elektro­nick%C3%A9+ci­garety&oq=%C5%A1­kodlivost&gs_l=hp­.1.0.0l4.19214­.21639.0.23501­.10.6.0.4.4.0­.378.1348.0j4j0j2­.6.0...0.0...1c­.1.12.psy-ab.ZNX7Kdiw4xc­&pbx=1&bav=on­.2,or.r_qf.&bvm=bv­.46226182,d.bGE&fp=3a69­176f30c6de0a&biw=1273&bi­h=819

Hlada

To není otázka soukromého názoru. Mělo by to být výsledkem seriozního vědeckého průzkumu. Vzhledem k tomu, že jsou ve hře daně, tak se toho nejspíš nedočkáme. Sice trochu OT, ale nejméně škodlivé je nekouřit.

zjentek

nepřirozené věci nejsou příliš příznivé. A nikdy nebudou. Zkus se na to podívat takto: „co si myslíte o elektronických bramborách? Jsou škodlivé nebo ne?“ ..protože až budou existovat, budeš mít hodně velké dilema, pokud je budeš považovat za přirozené ,)

www

Otázka zde již byla řešena, může tedy kdokoliv oprávněný navrhnout na smazání.
Proto ti doporučuji prohlédnout zdejší pravidla, se kterými jsi souhlasila:

Zdroj: www.odpovedi.cz/na­poveda/nova-otazka

led

Pred vložením otázky si overte, či už nebola položená, myslím nedávno. Ak posledná otázka pola položená pred dávnymi vekmi, najlepiš v minulom storočí, môžu byť odpovede na vašu otázku inovované tj.iné než pôvodné. Toto ale nie je váš prípad, pretože posledná anketa na elektronické cigarety bola pred necelým mesiacom.