Co si myslíte o Donaldu Trumpovi?

zajímalo by mé jaký máte celkový názor na 45. prezidenta Spojených států amerických Donalda Trumpa … Jak jako prezidenta tak jako soukromou osobu. Děkuji

Původní dotaz
co si myslíte o donaldovi trumpovi ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Doufám, že ho Kongres co nejdříve odvolá. To není politik, ale vulgární byznysman. Ten Ameriku opět velkou asi neudělá.

Další odpovědi
xxx3

hulvát, narcis, psychopat, neřízená střela…

michalds

Myslím si, že se charakterově na prezidenta moc nehodí. Ale ve volbách měli Američané podobný problém jako my. V současné době chybí vhodný a silný kanidát. Osobnost typu V. Havla.

dubraro

Myslím, že se podle svých možností snaží své zemi pomoci.