Pokročilý

Co si myslíte o dnešní kvalitě spotřební elektroniky.

Skoro všechny značky vyrábí číńani.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jaká může být kvalita když je to spotřební elektronika,to už vyplývá z názvu spotřební.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já vidím hlavně gro celé věci v technologiích, které jdou strašně rychle kupředu a prakticky každý rok tu máme skrze celý sortiment něco nového, co je inovativní. Proto se neoplatí výrobcům investovat do kvality. Radši snížit náklady na výrobu, aby spotřebitel měl peníze v budoucnu a měl z čeho utrácet. A že bude mít za co!

Já to nevidím jako zlo, pokud si kupuju výrobek od renomované firmy a ne od nějakého polovičatého výrobce nebo akčního výrobce. Jde totiž o to, jaké výrobní postupy a procesy výrobce má. Každý z nás má ale právo volby - někdo upřednostňuje nízkou cenu. Já po mnoha zkušenostech tvrdím, že nejsem tak bohatý, abych mohl kupovat levné věci. Za kvalitu si rád připlatím. A nevadí mi popisek "Made id China" když vím, co kupuji.

Zlatý

A má to vliv,že pomalu vše vyrábí číńané? Hlavně že to fachčí a je to za hubičku!

Stříbrný

Dřív se všechno vyrábělo pořádně tak, aby to vydrželo. Dneska se to vyrábí tak, aby se to rychle rozbilo a my museli ze svých peněz platit za nový výrobek.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.