Daniel16

Co si myslíte o amerických pěveckých „hvězdách“, které ani neumí zpívat?

Jako příklad uvedu Nicki Minaj nebo Britney Spears.
Doplňuji:
Problém je, že některé ty jejich písničky jsou hezké :D Ale pak je zase problém, že vůbec vystupují, jelikož naživo moc hezké nejsou…

Odpovědi
Funna

nic…spíš si myslím svoje o těch, kteří je tak bezmezně obdivují a kupují si jejich desky, že jim umožnili, aby se těmi hvězdam stali…a není to jen v Americe…

PS: a Nicki Minaj je kdo??? .-)
Doplňuji:
no jasně…většina dnešních zpěváků neumí naživo zpívat a jejich hlasy se upravují ve studiu, technika hodně pokročila…pak vylezou na podium a je to skřehotání, ne zpěv…

dudu

Amíci jsou něco jako velké děti. Zde od nich uvádín příklad:
do malého koloniálu vešel mladý muž, namířil na starého prodavače brokovnici
s upilovanou hlavní a řekl si o všechny peníze z pokladny. Když mu prodavač
peníze do tašky vložil, lupič zahlédl za jeho zády láhev skotské a dostal na
ni chuť. Stařík však skotskou odmítl vydat s tím, že mladíkovi ještě není
jednadvacet. Lupič řekl, že mu jednadvacet bylo už dávno, ale prodavač
opakoval, že mu nevěří. Rozčilený mladík sáhl do kapsy pro řidičák a vrazil
ho prodavači před oči. „Tady si to přečti, dědku! Mně už bude třiadvacet!“
řval na prodavače. Starý pán si pečlivě ověřil, zda bandita mluví pravdu,
potom sáhl za sebe a láhev whisky změnila majitele. Hned nato mladík uprchl.
Prodavač okamžitě zatelefonoval na policii a oznámil jim jméno a bydliště
pachatele. Lupič byl zatčen o dvě hodiny později.

beruskaa

Že mají bohaté tatínky nebo slavné rodiče které je propagovali…

pondělí

Proč jen američani.A co nějaká Farná.
Jeden člen rodiny majitel zlatého slavíka jiný zase vlastní vyhlašování Andělů A nikdo ve Vendryni se netají,že šlo jen o sázku,že u nás za pár milionu jde udělat hvězdu z kohokoliv.No a povedlo se
I když musím uznat,že Vondáčková před padesáti lety kvílela hůř.