Pokročilý

Co si myslíte na stav pravopisu v české republice?

já si myslím že je to dost bizardní

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Někdy nestačím zírat,co dokážou někteří jedinci vyplodit.A to nemluvím o puberťácích,kteří všude cpou w anebo píšou jen zkratky.

Zlatý

spíše než nezvládnutý pravopis mi připadají bizardní otázky a témata tohoto typu
Doplňuji:
- dědek 1: co si myslíte o tom jak jsou na sebe lidi zlí ? Všechny ty války a počítačové výry.
- dědek 2: jooo jooo, to za nás bylo ináč

Zlatý

Zrovna včera jsem se dozvěděla od manželky středoškolského profesora,že v dnešní době se klade důraz především na znalosti než na pravopis.Student,který napíše slohovou práci s xxx hrubkama a má ji obsahově dobře,tak je ohodnocen kladně.A používání cizích slov v psaném i mluveném slovu je dnes také normální.

Zlatý

Nečtem knížky - neumíme česky. Čeština je natolik těžkej jazyk, že se ji ve škole naučit nedá, musí se "okoukat" čtením správnýho textu.
Je to fakt, rve mi to oči, víc s tím zatím nenadělám. A i když budu psát a budu psát dobře, stejně nikoho nedonutím, aby to čet...

Jinak, když už se ptáš (jinak chyby fakt neřeším, někdo česky umí, někdo holt ne): Česká republika s velkým Č, bizarní bez toho "d"... a nemyslí se "na stav", ale "o stavu". Málo čteš! :o)

Bronzový

Je to hrůza, ano každému se chybka vloudí, nebo překlep, ale někteří se za to asni nestydí (já se tedy opravdu případně stydím a omlouvám). Používat cizí slova, jen abych vypadala "in" mi přijde ulítlé. Čeština je krásný bohatý jazyk, a stejně s přítelem milujeme vytváření nových slov (zejména oslovení). Jinak už se to řešilo zde http://www.odpovedi.cz/…

Pokročilý

Děs a běs.

Bronzový

Hrůza.

A nejšílenější je, že se na to ptá ten, který je ve dvou větách schopen napsat "na stav" místo "o stavu", "české republice" místo "České republice", "bizardní" místo "bizarní" a ještě mu chybí čárka před větou vedlejší...

Zdroj: www.proofreading.cz/bizarni-ni koli-bizardni

Zlatý

Trefně zformulovaný dotaz. Dokonce i mně doklaplo, že jde o humornoě pojatou nadsázku.

Diskuze k otázce

Zlatý

ge0rge

může se nám to líbit, nelíbit, můžeme to i ignorovat, ale to je asi tak všechno co s tím můžete dělat. Leda byste vzala křídu do ruky a začala pořádat putovní školu pro nedouky.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.