Co si myslíte

Jsou pro vás lidé od 50 let odepsaní stařečkové a stařenky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

v deseti letech bych řekl ano; teď rozhodně ne. Tatínkovi bylo padesát před třemi lety, mamince bude příští rok a ani o jednom z nich se to nedá říct ani náhodou. Je to hlavně o tom, na kolik se člověk cítí; ženy v padesátí dokáží být stále okouzlující, a co se týče mužů, vzpomeňme na Jana Krause a jeho slavné bonmoty o "druhomízácích"...
Doplňuji:
*padesáti

Další odpovědi:

Zlatý

Bubco z Prahy, já Vám snad ublížím. Můj strýc je ročník 1922, na pozdzim jsem ho káral když sám opravoval křidlici na téměř třímetrovém tarase, minulý týden jsem ho spatřil jak odjíždí autem s nákupem od supermarketu a včera jsme si téměř půl hoďky pokecali přes SKYPE. Přes e-mail mě běžně posílá vlastnoručně naskenované nebo nově pořízené fotky!! Co k tomu dodat?

Bronzový

Bubčo si jako děláš srandu? Já jsem měla 50 v prosinci a to už je jako můj konec nebo co? Vždyť jsem si pořádně ještě nic neužila a ty už nás jako odepisuješ? A kolik je teda tobě? Já se opravdu jako stařenka necítím a zatím na ni ani nevypadám.

Bronzový

Jak psal quentos, v 10-15 letech mi přišli "staří" i 30ti letí lidé. Samozřejmě čím jsem starší, tím na to mám jiný pohled. Za 1,5 roku mi bude 30 a rozhodně nejsem stará... A ani není stará moje mamka, který bylo v lednu 50 let. Můj děda zemřel v necelých 75 a byl hodně sešlý, ale bylo to tím, že měl 3x mrtvici, prodělal pár operací atd... Děda mýho manžela oslavil v létě 80 let. Je to čipera, pomohl nám postavit dům a vypadá o 20 let mladší.
Tak který z nich je potom "starý"?

Stříbrný

Ne,ale nesmí se dát.

Bronzový

V žádným případě nejsou.Někdy smekám před energickými padesátníky a padesátnicemi a dál.

Pokročilý

No to určitě ne.Stařečci jsou pro mě lidé od 80let.

Bronzový

Jak kdo-záleží na tom,jak mladý je duch.Znám jednu 74letou paní,která ne že jen na to nevypadá-ale je mladá hlavně duchem.Naproti tomu můj 18letý synovec-to je pravý opak.Ale pravda je že v 15 byl pro mne třicátník už v podstatě nebožtík:-)).

Bronzový

Staří připadají zaměstnavatelům,když se zajímají o práci.V mnoha případech dostane přednost mladší uchazeč,ikdyž ten starší má delší praxi.

Zdroj: život

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.