Co si myslíte

Je pravda,že když se člověk za jasného dne podívá na oblohu z továrního komína,uvidí hvězdy? Rozumí se Z VNITŘKU komína.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mohu potvrdit, že je to pravda. Jednou jsem byl ve studni hluboké 20 metrů a hvězdy byly
vidět lépe než v noci. Bylo to opravdu ve dne.

Další odpovědi
Miroslavst

A nejsou to vidět ty hvězdy, co vidím kolem sebe když do té studny spadnu? Nebo do toho vnitřku komína. to musí být šlupka.

iwetax

To jsem v životě neslyšela, alespoň jsem chytřejší.