England1522

Co si mam vybrat Španělštinu nebo Francouzštinu a proč. díky (oba dva jazyky se mi líbí)

Nejlepší odpověď
anonym

Oba jazyky jsou krásné a každý z nich „má něco do sebe“. Vybírej si podle toho, jak budeš do budoucna mít příležitost konkrétní jazyk využívat. Jestli budeš mít možnost, tak je klidně studuj oba.

Další odpovědi
Damiana

Vybrala bych si francouzštinu. Španělé jsou tolerantnější, ale jakmile pojedeš do Francie, bez znalosti jejich jazyka máš smůlu.

Elizze

Francouzština je těžší a španělština je lehčí. Pokud s jazyky nemáš problém, jdou ti dobře a hodně tě baví, vyber si francouzštinu. Samozřejmě také zvaž, jak můžeš oba jazyky do budoucna využít.