meloun 12345

Co si mám koupit za svoje vlastní kapesné, na které jsem šetřil 10 let?

Nejlepší odpověď
klaruška

uložit an pozdější využití , obstarat si za penížze potřené věci. zaplatit případně nějaké dluhy hypotéku apod. hlavně neutrácet za hlouposti

Další odpovědi
hanny 2

Musíš napsat,kolik se ti povedlo našetřit!Jinak určitě po něčem toužíš nebo něco nutně potřebuješ.A nebo si rovnou začni šetřit na důchod!

dědapetr

Investovat rozumě pro budoucnost.

tom004

Poraď se sám se sebou,jestli to,co si chceš koupit,opravdu nutně potřebuješ. Ale je tu i možnost,že si chceš „udělat si radost“. Je to fakt jen na Tobě.

Pixi

Pokud nevíš, co si koupit, zatím si nekupuj nic a peníze si schovej :)
Peníze se hodí vždycky, uvidíš :)
Mmm, časem určitě narazíš na nějakou věc, kterou bys moc rád měl. Třeba mobilní telefon, nějaký přístroj, kolo, cokoli.. :)

Rocky

Udělal bych to že bych je buď uložil, kde by se dali zhodnotit, a nebo investoval do něčeho kde by se dali zhodnotit vece než v bance a na spoření.