Berušinka

Co se to zase děje?!

Sledujete tu „anarchii“ v Anglii? Já se nestačím divit zase.
Doplňuji:
mosoj: To samozřejmě vím, jen jsem chtěla vědět Váš názor na to. Ale měla jsem tu otázku asi víc rozvinout. A jsou to cikáni – né žádní „romové“ – nazývejme věci pravými jmény. „Romové“ si jen tak začali říkat. A my se jim museli v tomhle přízpůsobit =(.
Jinak máte samozřejmě pravdu, ale obávám se, že za chvilku na tom budeme i hůř než ta Anglie.

Na ostatní budu reagovat v diskuzi, tak se tam občas mrkněte =)

Nejlepší odpověď
mosoj

To nevím čemu se divíte. Anglie sklízí ovoce za svoji imigrační politiku. Viz. naši romové.
Takto to dapadne všude kde se nebude uplatňovat zákon pro všechny stejně.
Doplňuji:
Pozdě bycha honiti. Viz. vyjádření anglických vládních činitelů.

Další odpovědi
tom004

Souhlasím s mosoj(em).A,jenom dodám,že to,u nich, není důsledek,snižování počtu policajtů,jak se nám snaží namluvit,někteří činovníci,naší policie,v médiích,a straší,že by to tak mohlo být u nás.

fcoop

Je to bohužel daleko složitější a hlubší.Tak bych to viděl já.Tedy – vypadá to tak,že systém,vidění světa,filozofie – je jedno,jak se to pojmenuje – říká se tomu demokracie – má takovou charakteristiku,že je možné vykládat si ji jako slabost.
V tomto systému je možné oprávněně kritizovat cikána a hned uslyšíme řeči o rasistech.
Všichni migranti míří do Evropy,ta je přijme,ale běda,když se po nich chce,aby dodržovali zákony země,která je přijala.
Jasně,že je to daleko složitější a blablabla.
Abychom na to nedojeli.Tohle je začátek.

johana 56

I v tomto případě platí-sklízíš to,co zaseješ.

led

Veľká Británia ako multinárodný štát nemá doriešenú národnostnú politiku. Na jednej strane „nepoznajú“ národnosti (pokiaľ iné národnosti sú v podriadenom postavení), na druhej strane tam panuje prísny rasizmus. Nech si verejne hovoria, čo chcú. videla som to v Londýne, v tzv.„indických štvrtiach“.
Pozrite sa len na letiskách a prístavoch pri pasovo-colných prehliadkách. Jeden prechod pre občanov EU/USA a iný prechod pre tých druhých.
Národnostnú anarchiu vždy rozoštvávajú vtedy, keď sú ekonomicko-politické problémy. Bolo by zaujímavé vedieť, ktorá lobby je za týmto násilím.

mosoj

Ale vůbec nejde o pojmenování cikán nebo o rom. Mě je úplně jedno jak jim kdo říká pokud jim nenadává. Tyto žabomyší války vyhovují právě těm co chtějí anarchii.Jde o uplatňování pouze jednostranného práva a zneužívání demokracie.
Za určitou hranicí to je již anarchismus a ne demokracie.

Dále Evropa a ostatní vyspělý svět začíná sklízet ovoce své nenažrané politiky !!

Již jsem to zde kdysi napsal. Někdy v minulosti nějaký africký vládní činitel v OSN řekl doslova: " přijďte za námi , nebo mi přijdeme za vámi" a měl pravdu. Svět se globalizuje a třetí země z toho vynechat tak lehce nejde.

Berušinka

Nezbývá mi nic jiného než souhlasit.