snezenka21

Co se stane s brambory postříkanými totálním herbicidem

Nejlepší odpověď
cukrar

sněženko, pokud postříkáte opravdu jen listy brambor, tak samozřejmě zahynou. Vezmete injekční stříkačku a opatrně kápnete na listy brambor.

Další odpovědi
anonym

Chcípnou…
Ale to ti chcípne i ten trávník (a vše okolo)…
😉
Mnohem jednodušší a šetrnější je brambory vykopat a trávník srovnat.
Navíc – brambory – tedy hlízy, které ještě nemají nadzemní části, takovouto aplikaci (pravděpodobně) přežijí – a vyklíčí ti následně…

mosoj

Totální herbicid se vstřebá listem do kořene tedy i do bramborové hlízy.
Dobrou chuť.

Mc Merkurion

hele,když už se ti ty brambory nechtěj kopat jak ti radil cukrar,tak to nech na podzim,vykopej,a začni znova,tim herbicidem si myslim,že si zničíš i ten trávník…

Děda Louda

Totálně zhebnou.