jirka F

Co se stane člověku, když ho někdo lechtá na krku tak 30 minut v kuse?

Nejlepší odpověď
gecco

Nic…
A nebo dotyčný ´chytí´ amok…
Vyber si…
😉

Další odpovědi
Reezo

Bavíme se o člověku, který je lechtivý na krku? Pokud ano, tak jak moc je lechtivý? Hodně, či málo? Pokud hodně, tak nechává se lechtat dobrovolně, nebo proti jeho vůli? Pokud proti vůli, tak je omezený na osobní svobodě, či ne?

Každý detail může měnit reakci člověka. Lechtivý člověk na krku, kterého budeš proti jeho vůli lechtat, bude při tom omezený na osobní svobodě, jeho reakce může tedy být agresivní.

anonym

Už to nikdy nebude stejné, už to bude na věky jen „Ten, kterého lechtali třicet minut na krku v kuse“ 😁

jirka F

to je jenom takový průzkum názorů

gecco

Průzkum názorů???
😁
Tak jo – můj názor na tebe je jasný

  • nevíš, co vlastně chceš
  • neumíš to ani vyjádřit (to je logické – když nevíš co to je)

___
Pokud je ti:

  1. 10–12 (možná i 13) let – jsi v pořádku, v tomhle věku kluci blbnou
  2. do 10 let – dobrý, máš ´vyšší´ IQ
  3. nad 12 (13) let – možná bys měl pouvažovat o intru (jakožto relativně ´soběstačné´ existenci) a nebo o návštěvě psychologa – kreativní ego je fajn, ale nápady desetiletého ve dvaceti trochu ´zavání´ trestním stíháním (a nebo delším pobytem v ´ústraní´ psychiatrické léčebny)