lucinka2001

Co se stane, když jsem se koupala s měsíčky?

Dneska ráno už jsem měsíčky ani neměla tak jsem se celé odpoledne koupala v bazénu ! Vecer jsem si sundala plavky a byla tam spinava skvrna a mesicky pokracuji ! Co mam delat ? Muze se neco stat ? Je mi 14 zitra letim na dovenou do bulharska . Mam to nekemu rict ?

Nejlepší odpověď
ReHu

Používej tampony, dokud nepřestaneš špinit.
Můžeš si do těla zanést třeba infekci.

Další odpovědi
ptáč

V lékárně ti doporučí vhodné tampony. Budou se hodit, nemusíš brát s sebou celé balení. Jinak koupání je dobré i při menses. Poraď se s mamkou, ta ví víc.