Co se rozumi darovanim roddineho domu s prislusenstvim?

rodinny dum s prislusenstvim to se rozumi prilehle stavby nebo to co k domu patri, napr.pila mrazak apod

Odpovědi
panenka

Ano tak jak píšete vy znamená to, že je vybavený barák s kuchynskou linkou,krbem, koupelna s wc atd…

Jambalaya

Domem s příslušenstvím se rozumí přilehlé stavby, stáje, bazén, kůlna, garáž atd.
Pila a mrazák není příslušenství, ale vybavení. Samozřejmě některé nemovitosti se prodávají s vybavením.
Pokud se ale týká jazyka realitek, nelze se vždy na 100% spolehnout na správnost terminologie.
Ještě doplňuji, že pod pojmem dům s příslušenstvím si mnoho lidí představí dům s koupelnou a záchodem 🙂

člověk

daroval jsem nějaké domy a tak vím,že na katastru je tento termín nezajíma,ale čísla parcel a název staveb