Co se nachází pod bývalým lomem v pražském Prokopském údolí?

Slyšel jsem, že je tam osmipatrový podzemní komplex udržovaný armádou ČR. Co je na tom pravdy?
Doplňuji:
Jak to tak vidím, odpovědi se asi nedočkám :) Samá omáčka kolem, ale žádná fakta.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud vás odpověď neuspokojila, není problém si zadat dotaz do Google a vyhledat si odpověď sám.

Další odpovědi:

Zlatý

e) Vojenské podzemí: Jsou reprezentována dvěma velkými skupinami staveb. K první patří podzemí cihlové barokní citadely, které známe z Vyšehradu, Kramářovy vily, Hládkova, Karlova a Strahova. Do druhé skupiny patří kryty a podzemní provozy z 2. světové války např. v Praze-Šárce, Braníku, Klíčově, u Penzijního ústavu na Smíchově, v lomu Svatoprokopském, aj.
----
http://www.monet.cz/…
Doplňuji:
Jak to tak vidím,budeš muset něčím hejbnout a najít si to holt sám.
To víš,svět je plnej neschopnejch lidí.
Omlouvám se Vám,Vaše Vysokoprevaschoditelstvo.

Zlatý

Marně hledám, ještě se mně nepodařilo zjistit kde je Praha, načež Prokopské údolí.

Zlatý

Nesnaž se to někde najít, protože to je údajně stále tajný objekt. Takže odpověd u normálních lidí nenajdeš.
A ti co vědí, mlčí.

Bronzový

Je to poměrně hodně utajovaný objekt AČR.
Konkrétnost ti nikdo nepoví, protože v tom okamžiku přijde o místo.

Stříbrný

Prokopské údolí mám hodně prochozené i proježděné na kole.Celý vojenský objekt jsme obcházeli kolem plotu.Kromě hlavních budov u vjezdu do lomu je po areálu rozeseto ještě několik malých budov,je možné,že jsou v nich vchody do podzemí.Za plotem jsou vidět i betonové vstupy,asi 1x1 metr,zakryté betonovým víkem,převázané řetězy.Údajně je objekt podzemně spojen s vojenským objektem v Duškově ulici na Smíchově,který je od lomu asi 3 km.Za války prý začali němci v lomu budovat tajnou podzemní továrnu na výrobu leteckých motorů,takže tam určitě není jen nějaká malá jeskyňka.Vím že to asi není odpověď,kterou jsi čekal,ale mě samotného to zajímá už několik let,ale když něco patří zeleným mozkům,nedá se normální cestou zjistit nic .
Teď jsem ještě něco našel,zkus se podívat na www.armada-praha.wbs.cz/…

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.