Co se na vojně za povinné vojenské základní služby dělalo s neplavci?

Nejlepší odpověď
Rocker

Bylo to celkem jedno.Za celou vojnu jsme nikde neplavaliJedině že by jsi byl u námořnictva:-)

Další odpovědi
mosoj

Topili se, tak jako staří Sparťani házeli slabé hochy ze skály!

Skoro se mi to stalo. Jednou jsem na pochoďáku nemohl vyplavat do kopce.Tak mně tam mazáci dokopali a ještě jsem jim byl za to vděčný.

Drap

Nic

lexx

No, v létě se nepouštěli na vycházky aby se snad hoši někde neutopili. Byl jsem bigoš (motostřelec) a OT64 plavalo celkem obstojně.