Kelt

Co se mohlo stát s tím letadlem? Proč nemohou nic najít?

Je zvláštní, že v dnešní době, kdy je monitorován každý kousek světa, se ztratí velké letadlo. Uniklo radaru – asi jsou oblasti, kde radar nezasahuje, ale letadlo se nedá schovat jako auto, nebo člověk. Když člověk někam uteče, budou ho hledat. A najdou ho. Musel by mít nějaký kryt pod zemí a dobře zásobený. ČLověka jde odstranit tak, aby ho nenašli. S autem to bude těžší, ale dovedu si to představit a u toho letadla je to ještě těžší na pochopení, že skoro dva týdny není ani zpráva o letadla a ani o těch pasážérech. Kdyby tam byla bomba a exploze, snad by našli stopy na moři. Nejsou takové výbušniny, které by rozmetali všechno na neviditelné částice. Ve filmu je sice možné všechno, dokonce z jednoho ostrova odlétalo letadlo, ale spolk je nějaký obrovský žralok, nebo co to bylo. Neštěstí, úmysl někoho třetího, nebo záměr.

Nejlepší odpověď
www

Vždyť ani neví kde mají hledat, letadlo údajně omezeně komunikovalo se satelity či výrobci jeho zařízení ještě několik hodin po zmizení z radarů atd.
Přečti si proto zprávy od různých specialistů, všemožných úvah je napsáno dost. Tady se dozvíš jen laické dohady.

Další odpovědi
Reezo

Teorií je hodně. Dokud nepříjdou na pravdu je to jen teoretizování… Já bych za tím nehledal nic nadpřirozeného. Buďto letadlo havarovalo nebo bylo uneseno.

anonym

Srazilo se s Ufem co tama prolétalo a aby nebyli mimošťanci odhalení tak ten Boeing vzali s sebou na Andromedu kde ho snědli k večeři s rohlíkem.

Hamon

Divna otazka. Kdyby nekdo odpoved znal, tak uz se nehleda.

Funna

nežij v omylu, že uniknout radaru je nějak složité…pokud letadlo vypne svůj aktivní radar a klesne pod radarovou hladinu, tak pozemní radary ho ztratí z očí po pár desítkách kilometrů…a na moři ho už nemá co zachytit…takže může být naprosto kdekoliv…

anonym

Je to jednoduché – někdo dostatečně schopný (finančně i organizačně) potřeboval (potřebuje) letadlo*) – a je na ´seznamu´ lidí (organizací), jimž letadlo výrobce neprodá (a nebo chce utajit, že je má).
Takže letadlo je momentálně dobře schované a ´pomalu´ připravované ke ´svému´ účelu.
A nebo se druhá část plánu nepovedla – a letadlo havarovalo. V takovém případě bude následovat další únos letadla, tak do roka, roka a půl… Nemůže to být příliš brzy (letiště i letecké společnosti znásobí ostrahu) a ani příliš pozdě (´organizátor´ by netihnul ´účel´)-
Každopádně – cestující jsou mrtví, záběry doufajících jen vzbuzují emoce(a – možná, zvyšují sledovanost ´zpráv´), nic víc…
___
Asi po ´září 2011´ došlo i těm největším blbcům, jak je ´snadné´ narušit ´civilizaci´…
Stačí jedno letadlo, špinavá bomba – a jsme v pr…
__
Ti ´predvídavější´ si jen užijí agonii.

NikkiHeat

Asi ho unesla Al-Kaid-USA…napěchuje ho C4kou a opákne si 11.září…potřebujou nějak rozhejbat ekonomiku, když se jim Ukrajina nevyvinula dle jejich představ.

Lamalam

Já osobně tipuji únos.